tapety

Tapety samoprzylepne — naprawdę ekspresowa metamorfoza Twojego wnętrza!

Tapety samoprzylepne — zalety, które sprawią, że będziesz chciała lub chciał je mieć!

Tapety samoprzylepne są niesamowicie proste w montażu, a ich bogate wzornictwo sprawia, że w każdym pomieszczeniu szybko można skomponować wymarzoną przestrzeń. Wszystkie tapety samoprzylepne oferowane przez sklep wnętrzarski Radimar są wykonane z materiałów, które charakteryzują się bezwonnością oraz tym, że są przyjazne alergikom, dlatego bezpiecznie mogą być używane w pokojach dziennych i sypialniach, gdzie spędzamy naprawdę dużo czasu. Warto też zaznaczyć, że niesamowicie dobrze sprawdzą się również w każdym lokalu usługowym, przedszkolu czy nawet w restauracji.

Praktyczne i łatwe w montażu tapety samoprzylepne to Twój strzał w dziesiątkę!

Tapety samoprzylepne są nie tyle, ile niezwykle efektowną ozdobą, ale również bardzo prostą i niedrogą opcją na szybką metamorfozę dowolnego pomieszczenia. Wysyłana ona jest w rolkach, do których zawsze dołączana jest instrukcja montażu, która bardzo ułatwia samodzielnie wykonanie dekoracji, bez konieczności użycia kleju czy innych akcesoriów. Powierzchnia, na którą będzie nakładana tapeta, powinna być odpowiednio przygotowana — należy ją oczyścić z resztek farby i pyłu, wygładzić nierówności, a następnie odtłuścić. Nakleja się je stopniowo, odrywając warstwę folii ochronnej i usuwając pęcherzyki powietrza, aby uzyskać idealnie gładki efekt.

Trójwymiarowe tapety samoprzylepne na ścianę to ciekawy pomysł na aranżację wnętrza!

Trójwymiarowe tapety samoprzylepne w ciągu parunastu minut są w stanie przenieść Cię do wymarzonego miejsca na świecie! Motywy, które są dostępne to: zwierzęcy, roślinny, architektoniczny, bajkowy czy abstrakcyjny. Tapeta samoprzylepna na ścianę pozwoli Ci stworzyć wyjątkowy klimat górskiej chatki czy industrialnego wnętrza bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu! Wysoka klasa wszystkich tego typu produktów jest naprawdę wysoka, a doskonała jakość druku HD w wysokiej rozdzielczości zapewnia realistyczne odwzorowanie wszystkich detali i żywe barwy, niezależnie od formatu fototapety.

About the author